Chrizokolos poveikis

Chrizokola yra nepaprastai spalvingas žalsvai melsvos spalvos mineralas, labai minkštas, todėl iš jo papuošalai paprastai negaminami. Jis susijęs su kvėpavimu, padeda rasti savo vidinį kvėpavimą, ritmą ir išlaikyti jį harmoningą. Veikia širdies, gerklės ir imuninius centrus.

Chrizoprazo poveikis

Chrizoprazas yra žalsvai mėlynas akmuo, pasižymintis savo universaliu veikimu. Jis yra reikalingas daugeliui reikmių ir įeiną į privalomų medicininės skrynelės mineralų sąrašą mineralų terapeutui. Mineralų terapijoje jis užima labai didelį vaidmenį, naudojamas viso kūno centrams subalansuoti ir vidinei ašiai bei harmonijai rasti, jo tema yra vidinis vertybinis saugumas.

Chrizolito peridoto poveikis

Chrizolitas, arba peridotas yra išskirtinės, saulėtos šviesiai žalios, salotinės spalvos akmuo. Jame saulės spindulių žaismė ir gamtos žaluma. Laikomas laimės, sėkmės ir pergalės akmeniu, optimizmo ir žaidėjo akmeniu, o taip pat sąžiningumo, balanso, teisės ir teisingumo užtikrintoju.

Smaragdo poveikis

Smaragdas yra itin retas brangakmenis, labai kietas mineralas matuojant pagal moso skalę. Juvelyrinės kokybės smaragdo gauti sunku, tačiau nejuvelyrinės kokybės smaragdo yra daug ir jis nebrangus. Laikomas įkvėpimo ir menininkų akmeniu, o taip pat visų, kurie siekia būti teisingi. Nedorą žmogų gali sunaikinti. Jo energija labai aktyvi, todėl reikėtų nešioti atsargiai.

Akvamarino poveikis

Akvamarinas yra be galo skaisčios, viliojančios žydros jūros spalvos akmuo, priskiriamas vandens elementui. Susijęs su sąžinės budimu, skaistumu, tyrumu, dora ir subtiliu skoniu. Gryno akvamarino gauti sunku, jis brangus, o paprastų drumzlinų akmenukų yra labai daug.

Celestino poveikis

Celestinas įkūnija skaisčią dangaus žydrynę ir savo spalva primena akvamariną, deja, yra labai minkštas ir trapus, todėl nepriskiriamas prie tauriųjų brangakmenių. Celestinas yra paprastas žemiškos, o ne dangiškos kilmės mineralas, vis dėlto, dėl savo spalvos jis išlieka labai angeliškas ir subtilus.

Fosfosiderito poveikis

Fosfosideritas yra labai retas mineralas, kurio vardo nežino net daugelis rimtų mineralų tyrinėtojų. Jame daug fosforo ir geležies. Gali būti skirtingų spalvų, bet dažniausiai šviesiai alyvinis. Tai gana naujas mineralas, jo poveikis dar nedaug ištirtas, tačiau dėl fosforo ir geležies didelių kiekių turi veikti panašiai kaip žmogų fiziškai bei psichologiškai veikia fosforas ir geležis.