Citrino poveikis

Citrinas yra žavus geltonos spalvos, primenančios citriną, kvarcas. Jis spinduliuoja saulės šiluma ir energija. Suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, įkvepia optimizmo, padeda geriau rasti ir realizuoti savo gabumus. Laikomas savirealizacijos akmeniu, nešančiu sėkmę, laimę ir klestėjimą. Tai nėra kokia mistika, kadangi natūralu, jog atradus savo gebėjimus ir juos panaudojus ta laimė ir sėkmė ir ateina. Senovės romėnai laikė jį oratorių akmeniu.

Ametrino poveikis

Ametrinas yra kvarcas, ametisto ir citrino junginys. Spalva violetiniai geltona. Net pati gamta derina tokias, atrodo, nesuderinamas ir prieštaringas spalvas. Jo poveikis susijęs su ametisto ir citrino poveikio deriniu, o tai reiškia, jog ametrinas transformuoja ir atnaujina tai, kas reikalinga savo gebėjimų išskleidimui bei realizacijai.

Lepidolito poveikis

Lepidolitas yra šviesiai violetinis, kreminio alyvinio atspalvio mineralas, augantis plokštelėmis ir sluoksniais, kurie primena knygų puslapius. Plokštelės labai trapios ir lengvai skyla. Gali būti ir nušlifuoti, iš pažiūros paprasti akmenukai. Lepidolite gausu mineralinių priemaišų, kurios suteikia šiam mineralui išskirtinį žerėjimą – jis atrodo kaip perlamutrinis. Jame daug cheminio elemento ličio, kuris suteikia atsipalaidavimą, padeda paleisti įtampą, stresą, ramina ir atpalaiduoja.

Avantiūrino poveikis

Avantiūrinas yra žaliasis kvarcas, veikiantis širdies sritį. Žalia spalva ramina, padeda atrasti balansą, atveria širdį. Tai pati darniausia spektro spalva, kurios dažniai yra viduriniai. Žalia spalva sufleruoja į balanso atradimą ir harmoniją. Taip veikia ir avantiūrinas. Idealiai tinka su rožinės spalvos akmenimis, kurie kartu išvien darbuojasi širdies atvėrimo ir harmonizavimo labui. 

Žali ir rožiniai akmenys dedami į meilės amuletus ir pritraukia meilę, tačiau tai nėra kokia mistika, kaip jau galėjote suprasti. Harmonizavimas ir širdies atvirumas natūraliai pritraukia ir meilę, nes tokia harmonijos pasekmė, o avantiūrinas ir kiti žali bei rožiniai mineralai tiesiog padeda rasti harmoniją.

Amazonito poveikis

Amazonitas yra žalsvai melsvos spalvos mineralas, padeda derinti širdies ir gerklės reikalus, t.y. harmonizuoti bendravimą ir emocijas. Ramina nuotaikų šokinėjimus, o tai padeda bendrauti darniau, supratingiau ir mažiau reikšti neigiamas savo emocijas.