Juodojo turmalino poveikis

Juodasis turmalinas, arba šerlas yra vienas puikiausių mineralų dirbantiems su kompiuteriu. Jis optimaliai apsaugo nuo visų techninės įrangos kenksmingų spinduliuočių, taip pat nuo energinio vampyrizmo apraiškų. Tinka nešioti tiems, kurie dažnai susiduria su energijos vampyrais ir nori išsaugoti savo energiją. Turmalinai turi nuostabią savybę būti energijos donorais visiems, todėl juos nešiojantis pasikrauna save, savo aplinką ir net visus vampyrus pakrauna energijos, pats netekdamas jos nė lašelio. Puikiai tinka laikyti visą laiką šalia kompiuterio ir kitose negatyviose, sveikatai kenksmingose zonose.

Ametisto poveikis

Ametistas taip pat tinka dirbantiems su kompiuteriu ir apskritai daug galvojantiems ir besimokantiems. Jis neapsaugo nuo elektromagnetinės spinduliuotės, tačiau padeda apvalyti galvą nuo nuovargio, mažina galvos skausmą, mentalinę įtampą, kuri atsiranda persidirbus. Padeda pasiruošti egzaminams, jo drūza puikiai tinka ant rašomojo stalo, gerai žiūrėti į drūzą pavargus akims – ametistas gerina regėjimą. Laikyti vietoje, kurios nepasiekia tiesioginiai saulės spinduliai, nes išbluks ir ne prie kompiuterio, nes gali įgerti neigiamą energiją.

Rožinio kvarco poveikis

Rožinis kvarcas yra raminantis ir harmonizuojantis akmuo. Jo poveikis ganėtinai ryškus ir greitas. Tinka atsipalaidavimui, vonioms, masažui, dėti po pagalve miegant. Padeda atsipalaiduoti, nusiraminti, labiau mylėti ir priimti save bei kitus, moko atleisti, atsiprašyti. Jo poveikio spektras susijęs su meile sau ir kitiems. Galima dėti didelius gabalus šalia kompiuterio, puikiai pravalo aplinką, bet tada nebenaudoti jo niekam kitam, nes liks įsigėrusi neigiama energija.

Kalnų krištolo poveikis

Kalnų krištolas yra visiškai skaidrus ir bespalvis, universalus mineralas, kartais gali turėti priemaišų ir būti drumstas. Puikiai tinka derinimui su absoliučiai visais mineralais, dedamas į geriamą vandenį ir pagardina bet kokių mineralų vandenį. Jis apvalo, pakrauna energijos ir plečia suvokimą. Ypatingai gražios yra kalnų krištolo drūzos, kurios pakrauna kitus mineralus, kai tuo tarpu ametisto drūza juos apvalo.

Lazurito poveikis

Lazuritas užburia savo magiška tamsiai mėlyna spalva su aukso atspalvio priemaišomis. Tai kelio vedlys, suteikiantis gilesnę mintį ir įžvalgą. Lazuritą naudodavo nuo senų senovės.