Kodėl taip verta keliauti į Estiją?

Tai labai geras klausimas. Daugelis net nesusimąsto, kaip arti yra Estija ir kaip paprasta į ją nukeliauti. Jeigu turite mažai laisvo laiko, vos tris ar keturias dienas, tai tuomet vietoj įprasto Lietuvos ar Latvijos pajūrio galima pamatyti žymiai daugiau ir nukeliauti į dar ramesnes ir geresnes vietas prie jūros. Tai arčiau ir geriau negu Lenkijos pajūryje. Žinoma, gal kiek šaltesnis klimatas, bet iš esmės tas pats ir jeigu jau esate įpratę maudytis Baltijos jūroje, tai Estijoje labai didelio skirtumo iš esmės nebus.

Lėtas ir lengvas keliavimas

Estiją pasiekti automobiliu galima vos per kelias valandas. Maža to, nuo Rygos jus visada lydės stulbinamai gražus kelias palei pat jūrą. Čia galima dažnai stabtelėti ir pailsėti, pasigrožėti vaizdais, jeigu neskubate kuo greičiau atvykti į Estiją. Jau Latvijos krantai iš esmės yra žymiai tuštesni nei Lietuvos. Estijoje tas pasireiškia dar labiau. Atvykę į Estiją galėsite mėgautis pasakiška gamtos ramybe ir visai kitokiais gamtos vaizdais.

Pajūrio kainos Estijoje

Pajūrio kainos Estijoje yra net mažesnės negu Lietuvoje, kadangi Lietuvos pajūris yra vienas brangiausių visoje Europoje. Kodėl taip yra? Todėl, kad jūros turime labai mažai ir vienam žmogui vidutiniškai jos tenka vos po vieną centimetrą. Latvijoje ko gero vienam žmogui tektų po šimtą metrų, o Estijoje ir visą kilometrą, jei ne daugiau. Be to, oras čia kiek šaltesnis, nei Lietuvoje, todėl į Estiją atvažiuoja dar mažiau keliautojų, nebent suomiai, kuriems čia atrodo labai šilta.

Estijos pajūrio krantas

Labai akmenuotas, apaugęs meldais. Smėlėtų paplūdimių mažai ir jų gali tekti gerokai paieškoti. Yra itin įdomių, išskirtinių, fosilinių krantų ir kitų gamtos vietų, kurių niekuomet nerasi nei Lietuvoje, nei Latvijoje. Estijos gamta yra išskirtinė Baltijos šalių kontekste ir labai unikali geologiniu požiūriu. Vėjas čia pučia stiprus, tačiau salų gyvenimas yra labai ramus ir saliečiai, kaip ir patys estai, yra labai lėto ir ramaus būdo, tad skubėti kelionėje tikrai nebus kur ir jokios vietos nebus užimtos.