Pirito poveikis

Piritas yra ryškiausias kubinės singonijos akmuo, dažnai auga didesniais ar mažesniais kubeliais. Jam būdinga žvilganti auksinio atspalvio spalva, todėl dar vadinamas kvailių auksu, arba netikru auksu. Tai energizuojantis ir energijos pakraunantis akmuo, padeda atsigauti išsekus, gydantis po ligų, nusilpus imunitetui. 

Tai vienas iš greičiausiai ir stipriausiai veikiančių akmenų, turinčių magnetinę jėgą. Stiprina imunitetą ir viso organizmo atsparumą, veikia kaip energijos dopingas. Svarbu jo neperdozuoti, netinka naudoti naktimis, miego, atsipalaidavimo metu.

Sodalito poveikis

Sodalitas yra emocijas raminantis ir atsipalaidavimą suteikiantis tamsiai mėlynas akmuo,  gražus savo sodria spalva. Primena lazuritą, ramina ir atpalaiduoja įtampą. Jis veikia gerklę ir emocijas, bendravimą ir ramina emocijų raišką bendravime, suteikia pasitikėjimo. Jo pagrindinė poveikio kryptis yra emocijų raminimas. 

Fluorito poveikis

Fluoritas yra kubinės singonijos mineralas, natūraliai augantis kubeliais. Jis ramina proto įtampą, padeda atpalaiduoti, apraminti mintis bei išjungti trukdančias ir blogas mintis. Idealiai tinka ant rašomojo stalo, visur, kur reikia mokytis, susikaupti. Fluoritas atspindi tobulą proto tvarką, kuomet protas įgalinamas praktiniam veikimui generuojant reikiamas mintis ir išjungiant visas pašalines mintis. Pagrindinė poveikio kryptis – proto raminimas.

Riolito poveikis

Riolitas vadinamas stebuklų akmeniu, padedančiu būti laiku ir vietoje ir pritraukti reikiamus tikslui įgyvendinti žmones. Jis suteikia viską ko reikia geram ir nesavanaudiškam tikslui, tiesiog meistrauja situacijas taip, kaip reikia ir yra tuo metu palanku. 

Yra žinomas dviejų pagrindinių rūšių riolitas – Madagaskaro ir Australijos, kiekvieno iš jų poveikio kryptis truputį skiriasi ir įgauna papildomą atspalvį. Abu jie žalios spalvos, tačiau Madagaskaro riolitas kiek tamsesnis. Jį dažnai vadina Kambaba jaspiu, nors iš tiesų tai ne jaspis. Tikrasis jo pavadinimas eldaritas, arba Madagaskaro riolitas. Australijos riolitas yra šviesiai žalias. Abu akmenys labai egzotinių raštų, spalvingi.

Halitas, arba akmens druska

Druska irgi yra kristalas, suagantis į kubinę singoniją. Labai trapus, sūrus, turi apsauginę funkciją, išvalo ir pakrauna energijos. Druska turi be galo daug gydomųjų savybių, išvalo tai, kas turi būti iš organizmo išvalyta.