Plunksniniai debesys

Geriau jau rašyti apie gamtos grožį, o ne apie komunizmą, todėl ši tema ir šiandien patraukė ir mane ir dar daug daug daugelį kitų. Plunksniniai debesys susidaro labai aukštai danguje ir gražiai nudažo padangę. Jie būna skirtingų tipų, skirtingame aukštyje. Gražiausi yra tie, kurie spindi grožiu ir būna nudažomi besileidžiančios saulės gaisų. Tuomet sakoma, kad tai patys angelai į žemę nusileido nešti savo grožį žmonėms. Plunksninių debesų galima prisižiūrėti visokių.

Agrastų uogienė

Kai sezonas, galite patys užsiauginti arba pas bobeles prie turgaus nusipirkti agrastų. Agrastai – tai labai skanios ir daug vitaminų turinčios uogos, kurias valgyti skanu ir sveika. Galite išsivirti agrastų uogienės, kurią paskui visą žiemą valgysite su blynais ir prisiminsite pasakiškus vasaros skonius, net gyvendami vidury žvarbios žiemos. Agrastuose gausu visokiausių vitaminų ir kitų organizmui trūkstamų medžiagų.

Mažasis ledynmetis

Ar žinojote, jog prieš gerus 400 metų Europoje buvo mažasis ledynmetis? Užšalo visa Baltijos jūra taip, kad per ledą buvo įmanoma pėsčiomis nueiti iki Švedijos, vidury jūros prie kelio statydavo barus ir užeigas. Mažasis ledynmetis laikė sukaustęs Europą gerą šimtmetį, žmonės tikėjo, jog tai Dievo bausmė už karus ir visokį blogį. Ir ne veltui, nes Europa tikrai buvo verta kokios nors tai Dievo bausmės už tai ką padarė savo karais kitiems žemynams. Užtat Europą ilgus šimtmečius čaižydavo maro rykštės.

Opera ir baletas

Kas yra geriau – opera ar baletas. Vienam opera, kitam baletas, tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus skonio. Man asmeniškai labiau patinka opera, nes man patinka girdėti, užveda balso skambesys ir man svarbu kalba, kuria dainuojama, ypač jei tai skamba italų ar prancūzų. Baletas paremtas judesiu ir šokiu, o šokis yra subtilesnis ir man mažiau ką sako. Man neįdomu tyrinėti šokio kalbą, bet man įdomu tyrinėti kokią nors įprastą kalbą kuomet kalbama.

Du suomiški šunys prašė valgyti pusryčių iš krepšio. Esse ir Aatu buvo jie vardais ir gyveno Saaremos saloje prie Orisaares miesto.