Psichologo konsultacija internetu – užsirašykite jau dabar

Kuomet negalite atvykti į susitikimą ir reikalinga skubi pagalba, psichologo konsultacija internetu bus nepamainoma išeitis. Susisiekę Jums patogia bendravimo platforma galėsite bendrauti su psichologu – tokia nuotolinė konsultacija yra ne ką mažiau veiksminga, negu susitikus gyvai. Skaitykite toliau ir sužinokite apie skirtingų sričių specialistų teikiamas konsultacijas nuotoliniu būdu bei nepraleiskite progos kreiptis, kuomet reikalinga pagalba.

Konsultacijos nuotoliniu būdu

Internetu Jums pasirengę padėti skirtingų sričių specialistai. Teikiamos psichologo, psichoterapeuto, psichiatro, socialinio darbuotojo ar kito reikiamo specialisto konsultacijos tada, kai jų labiausiai reikia. Konsultuojami vaikai, paaugliai, suaugusieji, senjorai ir visi, kam reikalinga pagalba nepriklausomai nuo socialinės padėties ar amžiaus. Registruotis gali tiek gyvenantys Lietuvoje, tiek užsienyje. 

Konsultacijų metu užtikrinamas konfidencialumas bei asmens duomenų apsauga nuo pašalinių asmenų. Būkite užtikrinti, jog viskas, apie ką kalbėsitės – tik Jūsų bei psichologo reikalas, todėl jokia informacija nepasieks pašalinių asmenų.

Atsižvelgdamas į Jūsų situaciją, psichologas pasiūlys geriausius problemų sprendimo būdus, suteiks postūmį išspręsti asmeninę krizę, sunkų gyvenimo laikotarpį ar patiriama depresiją. Situacijų čia gali būti begalė, svarbiausia, kas reikalinga Jums, todėl specialistas padės visada, nes nėra to, ko nebūtų galima išspręsti.

Patyrusio psichologo konsultacija internetu – tai itin patogus ir greitas sprendimas. Susisiekite jau dabar ir gaukite profesionalią pagalbą daugeliu atvejų.